Neohodnoceno

Bytový parfém Amber & Musk

Tip na dárek!

 

Bytový parfém Amber & Musk s krásnou vůní, která kombinuje smyslné a jemné aroma.

Jedinečná kombinace, která uklidňuje, zklidňuje a uvolňuje. Tato vůně nejen krásně voní, ale také harmonizuje a zklidňuje nervový systém.

Díky tomuto elegantnímu bytovému parfému se váš domov i kancelář provoní krásnou vůní a jejich dekorativní vzhled ztlumí váš životní prostor. Bambusové tyčinky absorbují směs přírodních esenciálních olejů a vytvářejí příjemnou atmosféru ve vašem okolí.

Osvěžovač vzduchu ve formě tyčinek zajistí dlouhotrvající svěžest ve vašem okolí. Vonné tyčinky jsou nejen osvěžovačem vzduchu, ale také dekorativním prvkem. Díky svému modernímu tvaru se hodí do designu interiéru.

Smyslná vůně byla uzavřena v exkluzivním flakonu. Vydává nádherné aroma díky použití aroma tyčinek.

Elegantní kartonová krabice s černými tyčinkami je skvělým dárkem i do toho nejelegantnějšího pokoje.

Vonný olej je vysoce parfémovaný intenzivní a dlouhotrvající vůní. V závislosti na vlhkosti vzduchu a teplotě vydrží 3-6 týdnů.

  • Nastavitelná intenzita pomocí bambusových tyčí
  • Skleněná láhev
  • Krásné, intenzivní a jemné vůně zároveň
  • Moderní design

Návod k použití:

Otevřete balíček parfému Loris. Vyjměte kryt umístěný v uzávěru. Vyjměte lahvičku z obalu. Sejměte plastovou krytku a vytáhněte ji. Našroubujte elegantní černý uzávěr na láhev. Umístěte bambusové tyčinky do láhve. Otočení tyčinek vzhůru nohama každé dva dny zajistí lepší distribuci vůně po místnosti. Můžete snížit množství tyčinek a upravit tak intenzitu vůně.

Obsah: 120 ml.

Skladem (2 ks)
299 Kč
Kategorie: Bytové parfémy